116. árverés - 309. tétel
Tolnai F. István
Kolosvaratt, 1679. Nyomtattatott Veres egyházi Mihály által. |
(16)+1049+(28)p. |
A szerző a kolozsvári református főiskola tanára volt. Az ajánlás Bornemissza Katának, Bánffy Dénes özvegyének szól. |
Aranyozott gerincű, XIX. századi félbőr-kötésben. Néhány levele enyhén foltos. RMK I/1236. |