116. árverés - 307. tétel
Pázmány Péter
Posonban, 1637. ny.n. |
XII+1073+(7)p. Harmadik kiadás. |
Az RMNy két változatát ismeri. A B változat címlapját és utolsó levelét a XVIII. században nyomtatták. Példányunk a teljes egészében 1637-ben készült (gyakoribb) A variáns. |
Enyhén foltos, korabeli, fatáblára vont disznóbőr-kötésben. Sérült zárókapcsokkal. Néhány levele enyhén foltos, egy levél sérült, apró szöveghiánnyal. RMNy 1697.; RMK I 673.; Borda: 6441. |