116. árverés - 283. tétel
Schurigius, Martinus
Spermatologia Historico-Medica, h. e. seminis humani consideratio physico-medico-legalis, qua ejus natura et usus, insimulque opus generationis et varia de coitu aliaque hunc pertinentia, v. g. De Castratione, Herniotomia, Phimosi, Circumcisione, Recutitione, & Infibulatione, item De Hermaphroditis & Sexum mutantibus, Raris & selectis Observationibus, annexo Indice locupletissimo traduntur a ~
Francofurti ad Moenum, 1720. Johannes Beck. |
(8)+721+(66)p. |
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli papírkötésben. A levelek egy része enyhén foltos. |