116. árverés - 256. tétel
[Sas Ede] Bocs Bálint
Tényértalpu Koma vitézi tettei Boszniában továbbá mulatságos kalandjai a moziban. Mühlbeck Károly rajzaival.
Bp., (1912.) Singer és Wolfner. |
208p. (Mackó úr utazásai. 7.) |
Festett, aranyozott, dombornyomású, kiadói félvászon-kötésben. |