116. árverés - 229. tétel
Drumár János
Kassiopeia. Fantasztikus regény (A "Sir Adamanth titka" folytatása) Geiger Richárd rajzaival.
Gyoma, 1914. Kner Izidor ny. |
410+(6)p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. |
Enyhén sérült gerincű, rajzos, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblán 1915-ös évszám szerepel. Lévay -- Haiman: 1.229. |