116. árverés - 224. tétel
Kilenc költő. András Sándor, Bán Györgyi, Bikich Gábor, Csokits János, Kibédi Varga Áron, Makkai Ádám, Máté Imre, Nyíri Éva, Tóth Z. László versei. Sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta: Szabó Zoltán.
London, (1959.) Magyar Könyves Céh. |
191+(1)p. (MKC. 3.) Az előzéklapon Weöres Sándor sajátkezű aláírásával. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |