116. árverés - 182. tétel
Emlékkönyv Dr. Hevesi Simon pesti vezető főrabbinak, papi működése negyvenedik évfordulójára. Tanitványai, barátai és tisztelői közreműködésével szerkesztették Dr. Guttmann Mihály, Dr. Hevesi Ferenc, Dr. Lőwinger Sámuel, Dr. Friedman Dénes.
Bp., 1934. (Neuwald Illés ny.) |
1t.+IV+(2)+304+(2)+120+(4)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A gerincen kis kopásnyomokkal. |