116. árverés - 162. tétel
Hunfalvy, (János) Johann — Rohbock, Ludwig
Pesth, 1859. Lauffer & Stolp. |
1t.+(4)+306p.+22t. Példányunkból hiányzik egy tábla. |
Széteső, viseltes, nedvességfoltos, kiadói félvászon-kötésben. A táblák foltosak, néhány levele sérült, foltos, csúnyán javítva. |