114. árverés - 97. tétel
Fáy András
~ szépirodalmi összes munkái. I-II. kötet [egybekötve]..
Pesten, 1843. Geibel Károly. |
1t.+XXII+256p.+1t.+XXIII+265p. |
Az első kötéstábla belső oldalára ragasztott papírlapon Fáy sajátkezű aláírásával. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |