114. árverés - 62. tétel
Eötvös József, b(áró)
A' karthausi. I-II. kötet.
Pesten, 1842. Hartleben. |
(4)+293+(1)p.; (4)+319p. (--- munkái. I-II.) |
Első önálló kiadás. A szöveg először a Budapesti Árvízkönyvben (1839-1841) jelent meg nyomtatásban. |
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. A gerinceken kis sérüléssel. Szüry: 1162. |