114. árverés - 57. tétel
Debreczen sz. királyi város egyetemes leirása. Többek közreműködésével megirva szerkeszté Dr. Zelizy Dániel.
Debreczen, 1882. Városi ny. |
(2)+XVI+920p.+3 kihajt. mell.+1 színes, kihajt. térk. |
Kopott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |