114. árverés - 42. tétel
A lévai lakatos és asztalos céh német nyelvű, nyomtatott mesterlevele.
Tagéli József részére kiállítva. Díszes, rézmetszetű keretben. Felül középen koronás címerrel, alul enyhén sérült piros viaszpecséttel. Kelt: Léva, 1819. XI. 28. |