114. árverés - 344. tétel
Vojnich Oszkár, dr.
Budapesttől Sitkáig. Úti leírások.
Bp., 1894. Szerző. |
174+(2)p.+1t. (kétoldalas) Lapszámozáson belüli egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. |
Kopott aranyozású, festett, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |