114. árverés - 333. tétel
Tizenhatodik századbeli magyar történetirók. Régi kiadások és kéziratok után szerkeszté Toldy Ferenc.
Pest, 1854. Emich. |
(4)p.+618h. (Újabb nemzeti könyvtár. Harmadik folyam.) |
A kötet Székely István és Heltai Gáspár krónikájának szövegét tartalmazza. |
Korabeli vászonkötésben. Szüry: 4551. |