114. árverés - 32. tétel
(Linne, Carl von) Linnaeus, Carolus
Philosophia botanica in qua explicantur fundamenta botanica cum definitionibus partium, exemplis terminorum, observationibus rariorum. Adiectis figuris aeneis. Editio secunda.
Viennae, 1783. Typis Joannis Thomae Trattner. |
(6)+360p.+Xt. |
A neves svéd botanikus munkája először 1751-ben jelent meg, Stockholmban. |
Enyhén sérült, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |