Bp., 1903. MTT. |
(6)+135p.+6t. (2 kihajt.) |
Hozzákötve: Morvay Győző: Galánthai Gróf Fekete János 1741-1803 Bp., 1903. MTT. (4)+248p.+12t. (1 kihajt.) Hozzákötve: Ferenczi Zoltán: Báró Eötvös József 1813-1871 Bp., 1903. MTT. (4)+304p.+8t.+3 kihajt. mell. (hasonmások) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |