Bp., 1884. Athenaeum. |
VII+(1)+328p. |
Hozzákötve: [Beksics Gusztáv] Timoleon: Legujabb politikai divat Bp., 1884. Zilahy Sámuel. (2)+133+(1)p. Hozzákötve: [Beksics Gusztáv] Censor: Társadalmunk és nemzeti hivatásunk Bp., 1884. Zilahy Sámuel. 133+(2)p. A három politikai röpiratot tartalmazó colligatum első darabjának ismeretlen szerzője Tisza Kálmánt és a kormányzó Szabadelvű Pártot támadja, míg a másik két mű a szabadelvűek egyik legnagyobb gondolkodója, Beksics Gusztáv nevéhez fűződik. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |