114. árverés - 212. tétel
(Kisfaludy Sándor)
Himfy' szerelmei. I-II. rész [egybekötve].
Budán, 1807. Királyi Magyar Universitás. |
1t.+XXIV+306+(10)p.; 1t.+299+(10)p. (--- munkáji.) |
Első teljes kiadás (a Kesergő szerelem 1801-ben jelent meg először). A címképmetszetek Blaschke munkái. |
Enyhén kopottas, későbbi félvászon-kötésben. Szüry: 2535. |