114. árverés - 149. tétel
Hunfalvy János — Rohbock Lajos
Magyarország és Erdély eredeti képekben. Történelmi és helyirati szöveggel. III. kötet.
Darmstadt, 1864. Lange Gusztáv György. |
1t. (díszcímlap)+135+(4)p.+54t. |
A monumentális munka Erdélyt bemutató kötete. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |