114. árverés - 143. tétel
Az Ostor — Die Geissel. Munkás élczlap. — Arbeiter Witzblatt. I. évf./Jg. 3. sz./Nr.
Bp., 1897. (Gutenberg ny.) |
7+(1)p. |
A szociáldemokrata vicclapnak összesen öt száma jelent meg. Szerkesztője Kalmár Henrik volt. |
Színes, rajzos, kiadói papírborítóban. Restaurált darab. Lakatos: 2211. |