114. árverés - 122. tétel
Gedő Lipót
Magyar műgyüjtők és bibliofilek
Bp., 1931. Képzőművészet. |
(4)p.+40t. |
A karikatúra-album szereplői között találjuk Drescher Pált, Glück Frigyest, báró Kornfeld Mórt és Végh Gyulát is. |
Kopott aranyozású, kiadói bőrkötésben, a lapok zsinórral átfűzve. |