114. árverés - 115. tétel
A magyar Szent Korona országainak gyógyfürdői és gyógyforrásai. Prospektus gyüjtemény.
Bp., 1911. Orsz. Baln. Egy. |
(4)+292p. Példányunk végébe a hirdetéseket nem kötötték be. |
Korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva. Haránt alakú nyomtatvány. |