113. árverés - 104. tétel
Toldy Ferenc gyászjelentése, amelyet a család adott ki.
(Pest), 1875. (id. Poldini Ede ny.) |
1 nyomtatott oldal. Fekete keretben. A hátoldalon Schopper György rozsnyói püspöknek szóló címzéssel. Kelt: Bp., 1875. XII. 10. |
Toldy (Schedel) Ferenc irodalomtörténész, egyetemi tanár, az MTA tagja volt. A XIX. század egyik legjelentősebb irodalom- és tudományszervezője volt. |
Obituary of Ferenc Toldy, literateur. |