112. árverés - 85. tétel
A Magyar Nép Könyve. Szerkesztik Csengery Antal és Kemény Zsigmond. I-II. kötet.
(Pesten, 1854-1855.) Számvald Gyula. |
416p.; 362+(1)p. |
Teljes sorozat. A nép számára hasznos gazdasági tudnivalók mellett szépirodalmi írásokat tartalmaz. A szerzők között megtalálható Arany, Jókai, Petőfi és Vörösmarty is. |
Későbbi félvászon-kötésben. Az eredeti borítók bekötve. Egy levél sérült, kis szöveghiánnyal. Szüry: 2915.; Lakatos: 1610. |