112. árverés - 250. tétel
Szenger Ede
Mexico felvidéke élet és kórtani tekintetben. Kiadta tagjai számára a Magyar Orvosi Könyvkiadó-társulat.
Bp., 1877. Franklin. |
X+(2)+220p. Dedikált példány. (A Magyar Orvosi Könyvkiadó-társulat Könyvtára XXXII. kötet.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |