112. árverés - 243. tétel
[Szász Károly]
Egy képviselő napló-jegyzetei az 1865. deczember 10-kén megnyilt országgyülés alatt. I-II. kötet [egybekötve].
Pest, 1866-1867. Ráth Mór. |
290+73p. |
A szerző Deák Ferenc egyik legközvetlenebb hívének számított. |
Kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben. |