108. árverés - 81. tétel
Közlöny, hivatalos lap. 1-203. sz. (1848. VI. 8. — 1848. XII. 31.)
Bp., 1848. M. k. egy. ny. |
958p. |
Teljes évfolyam. Szerkesztője Gyurmán Adolf volt. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Az utolsó levele sérült, kis szöveghiánnyal. |