108. árverés - 55. tétel
(Jakab Elek)
Kolozsvár története világositó rajzai. I-II. kötet [egybekötve].
Budán-Bp., 1870-1888. M. Kir. Államnyomda-Kellner és Mohrlüder ny. |
(2)p.+XXXVIt. (részben színes kőnyomatok, 9 kihajt.); (2)p.+XIIt. (3 kihajt.)+26p. |
Jakab Elek ötkötetes munkájának teljes képanyaga. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen apró kopásnyomokkal, belül teljesen ép, tiszta példány. |