108. árverés - 36. tétel
Cornaro, (Federico) Frigyes
~ velenczei követ jelentései Buda várának 1686-ban történt ostromáról és visszavételéről. Magyar fordítással és történeti bevezetéssel ellátta Bubics Zsigmond kassai püspök.
Bp., 1891. (Franklin-Társulat ny.) |
LXXX+415+(1)p.+61t. (5 kihajt.) |
A kötetbe ragasztva: A szerző sajátkezűleg aláírt, nyomtatott kísérőlevele Fraknói Vilmos püspök, történetírónak címezve. |
Restaurált, díszesen aranyozott, kiadói bőrkötésben. Az első kötéstábla közepén Buda, a hátsón Pest aranyozott címerével. Festett előzéklapokkal. |