108. árverés - 299. tétel
Herman Ottó
A madarak hasznáról és káráról. Harmadik, bővített kiadás.
Bp., 1908. M. kir. földműv. min. |
398+(2)p.+4t. (színes) Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
A címlapot követő levélen a szerző ajánlásával: "Vargha Gyulának, a kis madarak poétájának, emlékül ajánlja az öreg Herman Ottó 1908." |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |