108. árverés - 288. tétel
Pekár Gyula
Délen és éjszakon. I-II. kötet.
Bp., 1898. Athenaeum. |
(8)+207+(2)p.+22t.; (6)+222+(1)p.+19t. Szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrált. |
Aranyozott gerincű, festett, rajzos, kiadói vászonkötésben. A második kötet első kötéstábláján apró sérüléssel, ettől eltekintve szép példány. |