108. árverés - 211. tétel
Magyar hadtörténelmi emlékek az ezredévi országos kiállitáson. A Hadtörténelmi Csoportbizottság megbizásából szerkesztette Dr. Szendrei János.
Bp., 1896. (Franklin ny.) |
915p.+6t. (kihajt.) Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A hátsó táblán kis kopásnyomokkal. |