108. árverés - 157. tétel
Kecskeméti naptár, vagy kalendáriom Krisztus urunk születése után 1872-dik szökő, azaz 366 napból álló évre. Huszonhetedik évi folyam.
Kecskeméten, (1871.) Rév-Komáromi Salamon Antal (Bagó Márton ny.) |
(48)p. Szövegközti fametszetekkel. |
Enyhén sérült, kiadói papírborítóban. Az elülső borítón Kecskemét fametszetű látképével, a hátsón buzogányos vitéz alakjával. A gerinc felső sarkára vászoncsíkból formált hurkot ragasztottak. |