Bp., (1929.) Athenaeum. |
307+(1)p. Első kiadás. (Athenaeum könyvtár. I. évf. 1. szám.) |
A címlapon ajánlással: "Pataki József a pompás szívmagyar a Légy jó pedellusa fogadja szívesen. Móricz 1929 XI. 29." Pataki a Nemzeti Színházban játszotta a Légy jó mindhalálig pedellusát. |
Kopottas, kiadói vászonkötésben. |