106. árverés - 312. tétel
Wagner János
Magyarország virágos növényei. A Hoffmann K. növényatlaszának képeivel... 67 táblán 375 szines és 582 szövegközti képpel.
Bp., (1903.) K. M. Természettudományi Társulat. |
XXV+(1)+241+(1)p.+67t. (színes) (A Természettudományi Könyvkiadó Vállalat sorozatának LXXI. kötete.) |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |