106. árverés - 273. tétel
Magyar Mesemondó. 111-120. szám [egybekötve].
Bp., é.n. Méhner. |
10x16p. |
111. Ötven forintból nagy vagyon vagy Salati Péter életrevalósága. Tanulságos szép történet. 112. Csáky Elek: Az engesztelő áldozat. Elbeszélés a magyar nép számára. 113. Mózes diák: Az asztalos megszökött. Szomorkás-víg történet. 114. Lantos diák: Gergő bácsi levelei Budapestről Bagosra. Tulajdon keze írásából nyomtatásba adta --. 115. Gaál Mózes: A rákosi bakter. 116. Mózes deák: Megölte a más baja. Tanulságos történet. Versbe szedte --. 117. Lantos diák: Sirva vigad a magyar! Mulattató nóták és versek. A magyar nép számára bokrétába kötötte: --. 118. Tolnai Lajos: A falu koronája. Elbeszélés. 119. K. Nagy Sándor: Az elcsapott korcsmáros. Tanulságos történet. 120. Szücs Ferencz igazmondásai vagy mit dolgozik a miniszter? |
Kopottas, korabeli vászonkötésben. A gerince vászoncsíkkal megerősítve. |