106. árverés - 262. tétel
Győr vármegye közgyűlése által Nagy József posztókereskedő részére kiadott nemesi bizonyságlevél.
A család 1792-ben kapott nemességet, az okiratot a kérelmező Pest városába költözése miatt állították ki. 7 levél, 13 beírt oldal. Kelt: Győr, 1837. I. 12. Zsinórra fűzött, papírfelzetes viaszpecséttel. Számos aláírással (jegyző, alispánok, főbíró, táblabírák, esküdtek). |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott, korabeli bőrkötésben. |