106. árverés - 127. tétel
Hatsek Adolfné, özv.
Kipróbált szakácskönyv. Egyszerűbb és finomabb konyhák számára irta ~.
Bp., 1912. Benkő Gyula. |
(2)+230+(10)p. |
Pótolt gerincű, kopottas, kiadói félvászon-kötésben. Az utolsó néhány levél alul sérült. Éliás -- Szántó: 156. |