102. árverés - 82. tétel
B(reit) J(ózsef)
Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harczának katonai története. I-III. kötet.
Bp., 1897-1898. Márkus S. ny. -- Grill K. |
VII+(1)+309+(1)p.+5 mell. (csatavázlatok, 4 kihajt.); (4)+172p.+4 kihajt. mell. (csatavázlatok); V+(1)+332p.+7 mell. (csatavázlatok, 6 kihajt.)+1 színes, kihajt. térk. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |