102. árverés - 68. tétel
Deák Ferencz
~ beszédei. Összegyüjtötte Kónyi Manó. Második bővített kiadás. I-VI. kötet.
Bp., 1903. Franklin-Társulat. |
XV+582+(1)p.+1 színes t.; VIII+643p.+1t.; IX+(3)+802p.+1t.; VIII+(2)+518p.; VII+(2)+479p.; VII+(2)+434p. |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. |