102. árverés - 50. tétel
Berzsenyi Dániel
~ válogatott versei. A bevezetést irta: Füst Milán.
Bp., 1921. Kellner István. |
93+(2)p. Gróf István könyvdíszeivel. Számozott (XX./25) luxuspéldány. |
Bíró Márta által tervezett, aranyozott, szignált, datált maroquin-kötésben. Az elülső kötéstábla közepén a kiadó aranyozott, préselt jelvényével. Enyhén kopottas példány, a gerince javítva. |