102. árverés - 314. tétel
Magyarország megyéinek kézi atlasza. Tervezte: Gönczy Pál. Rajzolta: Kogutowicz Manó.
Bp., (1890.) Posner Károly Lajos és Fia. |
(4)p.+71 színes térk. (néhány kivétellel kihajtható) |
Enyhén sérült, kopott aranyozású, kiadói félbőr-kötésben. A lapok tiszták, épek. |