102. árverés - 263. tétel
Magyar nyomdászok évkönyve. 1908. Huszonharmadik évfolyam. Szerk.: Novák László. Kiadja a Könyvnyomdászok Szakköre.
(Bp., 1908. Világosság ny.) |
144+(34)p.+80t. (1 felragasztott, nagyrészt színes) |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |