(Bp., 1911. Athenaeum ny.) |
(4)+57+(1)p. Lapszámozáson belül a szerző 21 egészoldalas rajzával. Első kiadás. |
A Magyar Iparművészet című folyóirat 1911-es évfolyamába bekötve (ennek mellékleteként jelent meg). |
Korabeli vászonkötésben. A gerinc tetején kis sérüléssel. |