102. árverés - 187. tétel
Kecskeméti naptár, vagy kalendáriom Krisztus urunk születése után 1862-dik közönséges, azaz 365 napból álló évre. Tizenhetedik évi folyam.
Kecskeméten (Budán), 1861. Salamon Antal (Bagó M. ny.) |
(48)p. Szövegközti fametszetekkel. |
Enyhén sérült, kiadói papírborítóban. Az elülső borítón Kecskemét fametszetű látképével, a hátsón buzogányos vitéz alakjával (alattuk kis versikével). A gerinc felső sarkára vászoncsíkból formált hurkot ragasztottak. |