102. árverés - 172. tétel
Isten kardja — Hősök emléke. 80 vázlatrajz elesett hőseink emlékének művészi megörökítésére. Herczeg Ferenc előszavával. A Magyar Építőművészek Szövetségének kiadása.
Bp., 1916. Singer és Wolfner. |
1t.+(12)p.+LXVII+1t.+(2)p. |
Enyhén kopottas, kiadói vászonkötésben, az első táblára felragasztott borítóval. |