102. árverés - 151. tétel
Borsodi László
Az emmi soroónk. Alakok, tréfás esetek, anekdóták és más jellemző apróságok a palóc nép életéből.
Gyöngyös, 1926. (Reiner Ferenc ny.) |
161+(1)p. (A Gárdonyi-Társaság 5. sz. kiadványa.) |
Modern félvászon-kötésben. |