102. árverés - 132. tétel
[Szabó Antal] Zemplényi Antónia
Képes pesti szakácskönyv. Sz. Hilaire Jozefa, Kovács Irma, Dorn Anna, Gombos Erzsi és többek után. Függelékkel magyar gazdasszony házi kincstára. Összeállitotta ~.
Pest, 1864. Lampel Róbert. |
1t. (kőnyomatú díszcímlap)+XXXVIII+579+(13)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Éliás -- Szántó: 402. |