101. árverés - 96. tétel
Chyzer, Kornel Dr.
Die namhafteren Kurorte und Heilquellen Ungarns und seiner Nebenländer
Stuttgart, 1887. Ferdinand Enke. |
VIII+231p.+30t.+1 kihajt. térk. |
Aranyozott, korabeli félvászon-kötésben. Apró sérülésekkel. A térkép javítva. |