101. árverés - 340. tétel
(Vergilius Maro, Publius) Virgilius Eneassa, Mit Blumauer németre travestalt, most magyarosa[n] Szalkay Antal úr által őltőztetet Becsben
Pécskán,, 1825.. (312)p.. |
(2)+266+(5)p. A címlapot rajz ékesíti. |
Nyomtatásban csak az első három könyv jelent meg, a teljes szöveg így, kéziratos formában terjedt. Kötetünk a nyolcból hét könyvet tartalmaz. |
Díszesen aranyozott gerincű, kopottas, korabeli félbőr-kötésben. |